Показ документального фільму «Народжений померти»

Показ документального фільму «Народжений померти»

17 жовтня 2018, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Фільм Яцека Блавута, одного з найвідоміших польських режисерів документального кіно, розповідає історію 24-річного рецидивіста Роберта.

Після восьми років у в’язниці хлопець має вийти на свободу. Щоб довести свою готовність до життя у суспільстві, Роберт стає учасником програми реабілітації «Дует». Хлопець опікуватиметься дітьми, що мають порушення інтелектуального розвитку – він митиме їх, годуватиме, одягатиме та проводитиме з ним увесь вільний час. Спливатимуть місяці і ув’язнений все емоційніше сприйматиме довірену йому роботу.

Подія відбудеться на 6-ому поверсі PinchukArtCentre у відеолаунжі кав’ярні OneLoveCoffee.

Стрічка здобула численні нагороди, серед яких Спеціальний приз Польської федерації дискусійних кіноклубів, Спеціальний приз Міжнародного фестивалю документального кіно Kanton, Нагорода у міжнародному конкурсі Kolding (Handicap Film Festival).

Після показу відбудеться обговорення щодо соціальної реабілітації ув’язнених в Україні та існуючі у суспільстві упередження стосовно них за участі Ірини Рудницької, психологині, спеціалістки відділу соціально-психологічної роботи із засудженими.

Модеруватиме обговорення Yelyzaveta Sokurenko, керівниця кіноклубу, медіаменеджерка Центр інформації про права людини.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх