Показ фільму «Хороший листоноша»

Показ фільму «Хороший листоноша»

03 липня 2019, 21:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

80 грн

Показ фільму «Хороший листоноша» режисера Тоніслава Хрістова в межах серії показів «Подорожі за горизонт», спільного проєкту Мистецького арсеналу і Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Маленьке і нескорене болгарське селище біля кордону з Туреччиною опиралося іноземним загарбникам ще з часів Римської та Османської імперій. Сьогодні його електорат – 38 літніх болгар – вирішує майбутнє Європи. Поштар Іван має нове політичне бачення. Він вирішує балотуватися на посаду мера, щоб відродити селище на межі вимирання, прийнявши у ньому біженців. Його опоненти хочуть або закрити на це очі, або закрити кордон і повернути комунізм. Заклопотаний передвиборчою кампанією та доставкою пошти, Іван швидко розуміє, що, хоча добрих намірів і недостатньо, але навіть найменші справи мають значення.

Тоніслав Хрістов – режисер, народився у Болгарії, працює на батьківщині та у Фінляндії. Він зняв свій перший документальний фільм «Сімейний скарб» (2008) для YLE та Болгарського національного телебачення. Його дебютний повнометражний фільм «Правила холостяцького життя» (2011) з’явився на екранах як у Фінляндії, так і Болгарії, а також здобув нагороду за найкращий документальний фільм на міжнародному кінофестивалі в Софії та був показаний на багатьох інших фестивалях. Наступні три проєкти Хрістова були дуже успішними, і завдяки їм він зробив визначну фестивальну кар’єру.

Тривалість: 88 хвилин
«Подорожі за горизонт» – спільний проєкт Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх