Приєднуйтесь до акції «День без поліетилену», який відбудеться 3 липня

Приєднуйтесь до акції «День без поліетилену», який відбудеться 3 липня

У межах Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів, що проходить 3 липня 2019 року, кияни теж можуть долучитися до всесвітньої акції «День без поліетилену». Організатори заходу пропонують усіх охочим відмовитись від одноразових пластикових пакетів.

Їх можна замінити екоторбинками, паперовими пакетами та іншими багаторазовими тарами. Все залежить від вашої яви:) Викладайте фото із еко-тарою у соц-мережі та діліться інфомрацією та торбинками із близькими.

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного ж року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари – в тому числі, й пакетів. Морські жителі ковтають шматочки пластику, що може призвести до смерті.

Наразі у Верховній Раді зареєстровані три законопроекти, які передбачають обмеження використання пластикових пакетів в Україні.

Акція проводиться Програмою розвитку ООН спільно із Міністерством екології та природніх ресурсів України, міжфракційним об’єднанням ВРУ «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine.

Доєднатись до акції можуть як споживачі, громадські організації, так і заклади, супермаркети, магазини, ринки та інші торгові точки. Зареєструватись для участі можна за посиланням.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх