Показ фільму «Парування»

Показ фільму «Парування»

17 липня 2019, 21:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

80 грн

Показ фільму «Парування» режисерки Ліни Марії Маннгаймер в межах серії показів Подорожі за горизонт, спільного проєкту Мистецького арсеналу і Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Фільм «Парування» досліджує романтику цифрового покоління.
Герої повнометражної картини Ліни Марії Маннгаймер – Наомі та Ерік, двоє незнайомих між собою людей, які відгукнулися на режисерський пост у соцмережах. Ліна шукала 18–25-річних хлопців і дівчат, які будують стосунки онлайн. За її умовами, учасники мали надати доступ до своїх акаунтів і щотижня зідзвонюватися з нею по Skype. Обрані герої також мали цілий рік знімати відеощоденник. Таким чином режисерка хотіла дослідити ставлення до стосунків представників «цифрового покоління».

Цілий рік Наомі й Едвін знімають дуже особисті та відверті відображення своїх життів. Вони встигають познайомитися, закохатися та розійтися. Проте вони не покидають одне одного – між ними зароджується неповторна дружба. Їхні відео виходять за межі соціальних медіа і будь-яких масок. Цей фільм – змога побачити нецензуровані думки двох 20-річних про життєві труднощі та стосунки.

Мистецький арсенал, Вулична сцена
Тривалість: 90 хвилин
Рекомендований вік 14+

«Подорожі за горизонт» – спільний проєкт Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх