Показ фільму «My Generation»

Показ фільму «My Generation»

10 липня 2019, 21:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

80 грн

Продовження серії кінопоказів Звуки і образи, спільного проєкту Мистецького арсеналу і KyivMusicFilm.

«My Generation», реж. Девід Бетті (Велика Британія, 2018).

Англія — мекка моди, рок-н-ролу та сучасного мистецтва. Але так було не завжди. У 50-х роках вона була країною стабільності та нудьги. Дитячі мрії стати актором чи співачкою там розбивалися вщент об непорозуміння батьків — в їхній уяві син неодмінно мав стати бухгалтером, а дочка відвідувати курси секретарок.
Тож не дивно, що подібний стан речей спричинив справжній культурний вибух. Вулиці британських міст наповнюють хіпі, молодь починає активно цікавитись сучасним мистецтвом, з вікон лунають Бітлз та Роллінг Стоунз, а старанні школярки змінюють шкільну форму на міні-спідниці.

Про найцікавіші моменти шістдесятих розповідає Майкл Кейн — зірковий актор, що застав розквіт нової британської культури. Фільм складається з рідкісних кадрів та сучасних інтерв’ю головних зірок тодішньої арт-сцени: Міка Джаггера, Джона Леннона, Твіґґі та Маріанне Фейтфулл.

«Моє покоління» — це історії людей, що зробили Лондон культурною столицею 20 сторіччя.

Хронометраж: 85 хвилин
Обмеження: 12+
Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Мистецький арсенал, Вулична сцена

«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах Планів на літо у Мистецькому арсеналі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх