Показ фільму «Вествуд: панк, ікона, активістка»

Показ фільму «Вествуд: панк, ікона, активістка»

26 червня 2019, 21:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Показ фільму «Вествуд: панк, ікона, активістка», реж. Лорна Такер (Велика Британія, 2018) в межах серії показів Звуки і образи, спільного проєкту Мистецького арсеналу і KyivMusicFilm.

Вів’єн Вествуд — легендарна дизайнерка та одна з засновниць панк-руху у Лондоні. Стрічка «Вествуд: панк, ікона, активістка» розповідає про заснування бренду Вів’єн від самого початку. З нею хотіли працювати на волонтерських засадах, просто заради того, щоб бути ближче до харизматичної дизайнерки. Тепер її компанія має власну раду директорів, але Вів’єн як і раніше залишається відданою своїм принципам. Вона продовжує наголошувати, що гроші її цікавлять в останню чергу та погрожує зняти з випуску всю колекцію, якщо щось піде не за її сценарієм.

Вів’єн є колишньою дружиною Малькольма Макларена, менеджера Sex Pistols. Але про це вона згадувати не хоче та відверто нудиться від питань про ті часи. Тепер Вів’єн Вествуд — активістка. Навіть на зйомку цього фільму вона погодилася з умовою, що його більша частина буде присвячена її участі в екологічних рухах.

Хронометраж: 83 хвилини
Обмеження: 16+
Мистецький арсенал, Вулична сцена

«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах Планів на літо у Мистецькому арсеналі

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх