Український медіа-арт на Burning Man 2019: долучайтесь до проекту

Український медіа-арт на Burning Man 2019: долучайтесь до проекту

На презентації участі українців у події Burning Man в США оголошено open-call серед українських митців та представлено скульптуру «Мисткиня» Олександра Мілова в America House Kyiv.

Кураторка проекту Світлана Коршунова запросила кожного українського діджитал-митця, мисткиню та діджитал-проекти долучитись до проекту та вже цього року стати частиною великого арт-об’єкту на Бьорнінг Мен.

Для цього достатньо зареєструватись на сайті та надіслати свої існуючі або нові роботи, елементи яких будуть використані при створені великого арт-проекту. Опен-колл триває з 19.06 – 20.07, але подати свої роботи краще саме зараз.

Burning Man – це щорічний соціально-культурний експеримент зі створення спільноти радикального самовираження та незалежного мистецтва, що проходить у пустелі Невада в США. Burning Man не схожий на жоден з культурних заходів світу, більше 70 000 людей будують справжнє місто в пустелі, яке вражає кількістю та різноманіттям арт’єктів мистецьких течій зі всього світу та зникає, не залишаючи сліду через 8 днів.

Тут зароджуються тренди, а мистецтво замінило гроші, перетворившись на засіб життя та самовираження. Burning Man має власну філософію, яка викладена в десяти головних принципах.

Валерій Коршунов, один з медіа-артистів та авторів проекту, розповів, що українські медіа-митці представлять 7 програм з головної тематики Burning Man цього року – Метаморфози. Сюжет кожної програми буде навколо таких тем: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджиталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація Людини. Всі художники, роботи як х будуть приймати участь в проекті будуть представлені в каталозі DigitalCulture.in.ua.

З умовами участі в конкурсі можна ознайомитись на сайті.

Проект відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства Закордонних Справ України, Міністерства Інформаційної Політики України, Американського Дому, міжнародного кемпу PlayAlchemist.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх