Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»

Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»

27 липня 2019, 20:00

ЮБК (Труханів острів)

facebook

Вартість

150 грн

Postman – український музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. Автор і виконавець пісні Київські Вулиці. У доробку музиканта 3 ЕР, 1 повноформатний альбом і більше, ніж 120 концертів у 10 країнах Європи. Виконує пісні англійською і українською мовами. Хоч музика Костянтина Почтаря здебільшого легка і безтурботна, у текстах підіймаються складні і важливі теми.

З 2017 року Postman активно гастролює Європою – разом з Оксаною Забужко він представив Україну на фестивалі Ars-Cameralis у Катовіцах, виступав на одній сцені з Flunk, Warhaus, Neil Halstead (Slowdive), Seafret. Паралельно у складі групи 5 Vymir відіграв на найбільших фестивалях України і випустив альбом“Нові Імена, що увійшов у числені топи кращих українських платівок 2017 року.

30 квітня вийшов перший сингл з майбутньої платівки музиканта – The Wind in My Wings. У новому альбомі Postman перетворюється у бароко-фольк групу. До вже звичної акустичної гітари додались духові, струнні, фортепіано та
мелотрон. Музикант продовжить гастролювати у форматі one-man band, тому за кілька днів до студійної прем’єри представив ще й лайв версію пісні – лише з акустикою і губною гармонікою.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх