Кінопоказ балету «Лебедине озеро» від Лондонського королівського балету

Кінопоказ балету «Лебедине озеро» від Лондонського королівського балету

18 липня 2018 - 19 липня 2018

Кінотеатри Києва

facebook

«Лебедине озеро» — це перший балет Чайковського. З огляду на його нинішній статус, складно уявити, що прем’єра балету в 1877 році була вкрай невдалою. Завдяки твору Маріуса Петіпи та Льва Іванова, написаному в 1895 році, «Лебедине озеро» долучилося до популярної культури. Цим успіхом постановка завдячує не тільки музиці Чайковського, а й хореографічному контрасту між насиченими сценами в королівському палаці та ліричними — на березі озера.

Починаючи з 1934 року, «Лебедине озеро» займає особливе місце в репертуарі Королівського балету. У цьому сезоні Королівський балет створює нову постановку з хореографією запрошеного постановника Ліама Скарлетта. Залишившись вірним тексту Петіпи та Іванова, він переосмислює постановку цього класичного балету в співпраці з дизайнером Джоном Макфарленом.

Під час полювання принц Зіґфрид натрапляє на зграю лебедів. Коли один з лебедів перетворюється на красуню Одетту, він уже не в змозі відвести погляд. Але на ній лежить закляття: вона лише вночі обертається людиною.

Розклад:
18 та 19 о 19:00 липня у кінотеатрах мережі «Планета Кіно»
18 та 19 липня о 20:00 у кінотеатрі «Україна»
18 липня о 20:– у кінотеатрі «Київ»

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх