Національний музей «Чорнобиль»

Національний музей «Чорнобиль»
зірочок - 3, відгуків - 2
м. Київ, пров. Хорива, 1
пн. - сб.: 10:00 - 18:00
+38 (044) 482-56-27

Національний музей «Чорнобиль» є багатофункціональним історико-культурним закладом, який поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею з архівування, збереження та оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС.

Місія музею – допомогти людству усвідомити масштаби катастрофи через долі тисяч людей – її учасників, свідків і жертв, змусити людей визнати необхідність примирення між людиною, наукою і технологіями, які поставили під конкретну загрозу існування людської цивілізації і самої планети Земля.

Мета – зробити музей освітнім центром екологічної культури та культури безпеки життя. Для цього тут об’єднують під дахом музею спеціалістів, науковців, викладачів, громадськість України та світу, розробляємо різноманітні просвітницькі та соціально-культурні програми для всіх верств відвідувачів.

Багатство музейної колекції, високий науковий та художньо-естетичний рівень постійної експозиції та тимчасових виставок, відповідна фахова підготовка працівників, дають можливість вдовольнити вікові, фахові, духовні інтереси відвідувачів.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх