Виставка «Окіаґарі-кобоші для Фукушіми: солідарність від України»

Виставка «Окіаґарі-кобоші для Фукушіми: солідарність від України»

11 березня 2017 - 01 вересня 2017

Виставка відкрилась у рамках Року Японії в Україні. Проект «Окіаґарі Кобоші» ініційований всесвітньо відомим дизайнером Кензо Такада у підтримку постраждалих під час Великого східнояпонського землетрусу та аварії на АЕС «Фукушіма-1» 11 березня 2011 року.

У рамках заходу представлно близько 200 японських ляльок – «окіаґарі кобоші», символ стійкості та незламності, розмальованих як всесвітньо відомими японськими, французькими, італійськими, іспанськими митцями, такими як Жан-Поль Готьє, Жан Рено, Домінік Буше та іншими.

Довідка.
Окіаґарі кобоші (дослівно «маленький монах, що встає») – витвір народного мистецтва, талісман-оберіг, який вже понад 400 років символізує стійкість та незламність для мешканців регіону Айдзу префектури Фукушіма.

Проект «Окіаґарі-кобоші» – це ідея японського дизайнера Кензо Такада, який живе та творить у Франції. Відомі французькі митці з побажанням якнайшвидшого відновлення Японії від стихійного лиха та японські митці з молитвою за швидку відбудову рідної країни наносять символічні малюнки на білу основу іграшки Окіаґарі кобоші, створену місцевими майстрами регіону Айдзу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх