Медіа-арт виставка «Artefact: Chernobyl 33»

Медіа-арт виставка «Artefact: Chernobyl 33»

26 квітня 2019, 10:00

Вартість

Вхід вільний

До 33-й річниці Чорнобильської Катастрофи проект ARTEFACT представить унікальну медіа-виставку в музеї «Чорнобиль». Інтерактивні інсталяції, лазерні проекції, 3d- мапінг – ось тільки частина технологій, завдяки яким «оживуть» експонати музею. Виставка є початком переосмислення катастрофи Чорнобиля, як соціально-культурної трагедії української нації.

Проект ARTEFACT, який голосно заявив про себе на весь світ в минулому році з презентацією діджитал скульптури в Прип’яті, до 33 річниці аварії на ЧАЕС представляє унікальну імерсивну виставку-екскурсію, з використанням нових технологій, інсталяцій, медіа-арту і моушн-дизайну, яка перенесе відвідувачів в минуле і поверне життя спогадами Зоні Відчуження.

У Національному музеї «Чорнобиль» зберігається понад 150 000 унікальних експонатів: розсекречені документи, карти, схеми з грифом «Секретно», фотографії, спеціальні дозиметричні прилади, історичні реліквії із Чорнобильської зони відчуження, які співробітники музею зібрали власними руками за 27 років існування інституції.

Медіа-артисти, художники і креатори через нові технології та медіа-арт будуть представляти своє сучасне бачення національної трагедії, яка вийшла далеко за межі країни і стала найбільшою радіоекологічною катастрофою 20 століття.

Головна місія проекту ARTEFACT, привернути увагу до питань маніпуляції і усвідомленого споживання інформації в сучасному світі. Автори проекту вважають трагедію Чорнобиля інформаційної катастрофою, не менше ніж техногенною, і вважають таке переосмислення важливим для розуміння суті трагедії суспільством сьогодні, щоб уникнути подібних катастроф у майбутньому.

За допомогою сучасних технологій медіа-арту автори хочуть привернути увагу сучасної аудиторії до питань навколо Чорнобиля, переосмислити цю трагедію в загальному національному минулому українців і привернути увагу до важливості власної інформаційної грамотності.

Медіа-виставка в музеї працюватиме тільки один день – 26 квітня, і абсолютно всі бажаючі зможуть відвідати її з 10.00 до 18.00.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх