![Концерт Dakh Daughters на «Hedonism Sunset Live»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-dakh-daughters.jpg)
![Концерт Dakh Daughters на «Hedonism Sunset Live»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-dakh-daughters.jpg)
![Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/06/afisha-kyiv-pistman.jpg)
Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»
![Міжнародний проект non-objective art «Велике Коло»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/06/afisha-kyiv-m17-vystavka.jpg)
Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12)
Ми мислимо Захід та Схід виключно як геополітичні та культурні простори. Однак обидва поняття також визначені у часі, особливо коли йдеться про так званий посткомуністичний перехід. Якщо у західній перспективі він начебто розміщується в добі «пост-історії», то з погляду Сходу, перехід – це наздоганяння Заходу з позиції історичного запізнення.
Як ця різниця осмислюється у контексті глобалізації, кризи європейської інтеграції і так званої Холодної війни II – відродженого конфлікту між Заходом та Сходом, який нині відбувається на українській землі. Правильне питання не «де», а (в якому) «коли» Україна перебуває сьогодні?
Лекція відбуватиметься англійською з перекладом!
Борис Бу́ден — філософ, письменник, перекладач, автор книг по культурології, філософії, політиці і сучасному мистецтву; живе та працює у Берліні. Українською вийшла його книга:
Борис Буден. Зона переходу: Про кінець посткомунізму. — Київ: Медуза, 2013.
Календар подій
11 липня 2019
05 липня 2019
07 липня 2019
Коментарі