Лекція Вікторії Мироненко «Історія художньої фотографії»

Лекція Вікторії Мироненко «Історія художньої фотографії»

11 липня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

В межах публічної програми до виставки «Заборонене зображення» PinchukArtCentre запрошує на лекцію мистецтвознавиці Вікторії Мироненко «Історія художньої фотографії».

Під час лекції піде мова про історію фотографії від зародження до найяскравіших напрямків першої половини ХХ століття, про те, як фотографія стала мистецтвом, а також про її місце в світовій культурі.

Лекторій до виставки «Заборонене зображення» покликаний дати слухачам якнайширше уявлення про контекст, в якому творили представники Харківської школи фотографії.

Місце проведення — 3-й поверх, експозиція виставки «Заборонене зображення».

Вікторія Мироненко — дослідниця фотографії, кандидатка мистецтвознавства. Доцентка кафедри кінотелеоператорства Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого та авторка й викладачка курсів «Історія світової фотографії», «Контексти фотографії», «Проблеми сучасної фотографії», «Аналіз фотографічного зображення». Дослідниця української фотографії періоду незалежності, співавторка видання «Ukrainian Erotic Photography» (Видавництво Основи, 2017). Дослідниця фотоархіву міждисциплінарного проекту «Fragile Memory».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх