Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

м. Бориспіль, 29 км бориспільської траси
+38 (044) 393-43-71

facebook

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт Бориспіль» — найбільший пасажирський аеропорт України, обіймає близько 50% пасажиропотоку серед усіх українських летовищ. Розташований за 29 км на південний схід від Києва та за 6 км від міста Бориспіль. Наразі має дві злітно-посадкові смуги довжиною 4 000 м і 3 500 м та чотири пасажирських термінали.

Телефони авіадовідки
0 800 300 711 (безкоштовно)
+38 (044) 393 43 71 — інформація надається безкоштовно
711 — для дзвінків із мобільних телефонів; вартість 1 хвилини розмови 2,40 грн з ПДВ, плата за з’єднання: 5,00 грн. Послуга дійсна для абонентів усіх GSM-операторів України.

Аеровокзальний комплекс аеропорту складається з декількох терміналів.
Термінал «В» був відкритий у 1965 році та неодноразово модернізувався. Він обслуговує у першу чергу авіапасажирів, що подорожують у межах України. Термінал також використовується для обслуговування частини авіапасажирів міжнародних рейсів. У терміналі знаходяться магазини, кафе і бари, представництва авіакомпаній, туристичних фірм, банків, доступ до Інтернету, бізнес-центр, камери схову.
Площа: 36035,2 кв.м
Пропускна спроможність: На міжнародних рейсах: 1200 пасажирів/год. (на виліт) і 1100 пасажирів/год. (на приліт). По Україні: 650 пасажирів/год. (на виліт) та 600/год. (на приліт).
Зона реєстрації нараховує 43 стійки реєстрації, 7 пунктів контролю на авіабезпеку, 17 кабін паспортного контролю.

Термінал «F» був відкритий у 2010 році. У ньому реалізовані прості та зручні для пасажирів технологічні процеси, поліпшено умови їх обслуговування, впроваджено новітні інженерні та інформаційні технології, застосовано сучасні системи безпеки. Зараз термінал «F» обслуговує виключно міжнародні рейси.
Площа: 20685,6 кв.м.
Пропускна спроможність: 900 пасажирів/год. (на виліт) і стільки ж на приліт; в піковий період можливість обслуговування до 1500 пасажирів/год. (на виліт).
Зона реєстрації нараховує 30 стійок реєстрації із системою подачі та зважування багажу, 1 стійку для пасажирів з негабаритним багажем, 2 стійки митного оформлення. Зона реєстрації також обладнана Web-кіосками, що дозволяють пасажирові зареєструватися самостійно — це прискорює процес реєстрації і не утворює черг.

Термінал «D» – найпотужніший в Україні, відкритий у 2012 році, який виводить його на принципово новий рівень кількості та якості авіаперевезень.
Загальна інформація про пасажирський термінал «D»:
Площа: 107,000 кв.м
Пропускна спроможність: Термінал може забезпечувати пасажиропотік на рівні 10 млн. на рік. 3000 пасажирів/год (на виліт), і стільки ж на приліт.
У зонах реєстрації нового аеровокзального комплексу передбачена велика кількість стійок реєстрації (60 та 6 для web-реєстрації), 18 пунктів контролю на авіабезпеку, 28 кабін паспортного контролю, що дозволить уникнути черг. Для зручності пасажирів встановлені ліфти, ескалатори, травелатори. Термінал оснащений 11 стаціонарними аеромостами з автоматизованою системою докування (для посадки/висадки), які дозволяють одночасно приймати шість літаків класу «Боїнг 747» і п’ять літаків класу «Боїнг 737». Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 м.
Термінал містить VIP залу, яка задовольняє потреби найвимогливіших цінителів комфорту та якісного сервісу.

Термінал «C» призначений для обслуговування VIP-пасажирів. Він розраховується в першу чергу для обслуговування персональних літаків бізнес авіації. Розташований праворуч від термінала «B», оснащений власним охоронюваним паркуванням. У залі — окремі кімнати відпочинку, послуги зв’язку, зали для проведення прес-конференцій, нарад і банкетів.

Термінал «А» від 15 вересня 2011 року – закритий, раніше був орієнтованим на обслуговування пасажирів, що подорожують у межах України.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх