Лекція директора Центра Помпіду Бернара Блістена

Лекція директора Центра Помпіду Бернара Блістена

05 липня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на лекцію Бернара Блістена, директора паризького музею сучасного мистецтва Centre Pompidou, якою відкриється «Ніч в PinchukArtCentre».

Під час своєї лекції на тему «Центр Помпіду — більше ніж музей» Бернар Блістен розповість про історію та колекцію одного з найбільш відомих центрів сучасного мистецтва в світі — французького національного музею сучасного мистецтва «Центр Помпіду».

Бернар Блістен — куратор, професор кафедри Сучасного Мистецтва в Школі Лувра. Автор кількох книг на тему сучасного мистецтва та куратор понад сотні виставок сучасного мистецтва. Засновник фестивалю Un Nouveau Festival. У Центрі Помпіду розпочав свою роботу у 1984 році в якості куратора, у 2000 році отримав посаду генерального інспектора художньої творчості, в 2008 — директора Департаменту культурного розвитку, а в 2013 році — директора Центра Помпіду,

Подія відбудетьс на 6-му поверсі PinchukArtCentre у відео-лаунжі кафе OneLoveCoffee. Мова лекції — французька з синхронним перекладом на українську.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх