Розмова про рослини, пам’ять, номадичність та війну

Розмова про рослини, пам’ять, номадичність та війну

17 січня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

У межах публічної програми «Донбасские Студии» відбудеться розмова з дослідницею Дар’єю Цимбалюк про рослини, пам’ять, номадичність та війну.

На одній з ментальних мап, створених під час проекту «Одіссея Донбас» в Одесі, пані Ольга намалювала кімнатну рослину і написала на вазонці «Я фикус». Пані Ольга переїхала з Макіївки до Одеси з початком війни. Серед зібраних Дар’єю усних історій є багато наративів про кімнатні рослини та сади, які стали фокусом її PhD дослідження у St Andrews University.

Під час розмови дослідниця поділиться останніми ідеями, над якими вона почала працювати під час PhD навчання, і які стосуються культурної пам’яті, антропоцену, можливості розповісти про досвід переселення поза бінарними категоріями, культурних мереж (між людьми та людьми, рослинами та людьми), які розриваються і створюються внаслідок війни, а також – образами вкорінення.

Darya Tsymbalyuk – PhD студентка University of St Andrews (Шотландія) та співавторка мистецького проекту «Одіссея Донбас». ЇЇ дослідження та мистецька діяльність пов’язані з усними історіями та ментальними мапами людей, які переїхали з Донбасу до інших міст України із початком війни.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх