Лекція Валері де Смедт «Альтернативна Реальність. Сучасні концепції»

Лекція Валері де Смедт «Альтернативна Реальність. Сучасні концепції»

24 березня 2018, 17:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

Вхід за квитком

Театральна лабораторія Мистецького арсеналу Upper Floor запрошує на лекцію креативного директора бельгійської творчої групи CREW Валері де Смедт «Альтернативна Реальність (AltR). Сучасні концепції».

Спираючись на новаторський досвід імерсивнитх вистав CREW Валері де Смедт розповість про неймовірні можливості віртуальної (VR) та альтернативної (AltR) реальностей. Однією з тем, якої торкнеться Валері стане подолання розриву між технологією та досвідом перебування в людському тілі.

Інший аспект – етика та психологія того, що значить бути людиною за часів неймовірних технологічних можливостей. Спираючись на досвід 15-річної роботи із CREW, Валері розкриє здатність VR та AltR кристалізувати наше розуміння людської істоти та окреслить нову перспективу змін, що відбуваються з нами завдяки технологіям.

Валері Де Смедт є креативним директором CREW та відповідає за PR та розвиток мережі міжнародного партнерства команди. Має ступінь магістра в галузі історії мистецтв, антропології, медіа та комунікації ( Гентський університет) і образотворчих та декоративних мистецтв (Кембриджський університет). Валері Де Смедт є членом Ради директорів Фламандського мистецького центру Vrijstaat de Werf і Консультативної ради симфонічного оркестру Anima Eterna.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх