Лекція Євгена Монастирського «Відсутнє місто: війна, блокада, суспільство долі у Луганську»

Лекція Євгена Монастирського «Відсутнє місто: війна, блокада, суспільство долі у Луганську»

21 листопада 2018, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У межах паралельної програми Донбасские Студии фонду ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться лекція історика Євгена Монастирського «Відсутнє місто: війна, блокада, суспільство долі у Луганську».

Навесні 2014 року повсякденність міста Луганська розломилася на «до» та «після» початку бойових дій. Певний час громада по-різному сприймала бомбардування та людей зі зброєю, що самовільно перебрали на себе функції влади. Відбулося порушення нормального функціонування міського простору. Соціальні крайнощі у вигляді постійних бойових дій та тотальної блокади змінили форми міжлюдських стосунків всередині Луганська – утворилося те, що називається «суспільством долі». Проте непроговореним залишається те що саме відбувалося з містянами у період блокади, яким чином спільноти реагували на моменти крайньої небезпеки і чому саме вони зробили місто містом.

Євгеній Монастирський – луганчанин, історик Радянського союзу та політичний антрополог. До війни навчався у Луганському національному університеті імені Тараса Шевчека. Полишив рідне місто у жовтні 2014 року, після чого навчався в Українському католицькому університеті (Львів) та Єльському університеті (Нью-Гейвен, США). У 2018 році – Global Dialogues Fellow у Новій школі соціальних досліджень (Нью-Йорк, США) та лектор на постійному семінарі Marvin Minsky Fellowhip у Медіа-лабораторії Массачусетського технологічного інституту (Бостон, США).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх