Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2)
Вартість
70 - 300 грн
Прокоф’єв, як і Моцарт, мав потужний вплив на митців наступних поколінь. Цікаво, що Сергія Прокоф’єва за життя називали «Моцартом ХХ століття». Але музику Моцарта Прокоф’єв не любив. Дати створення Сьомих симфоній цих композиторів розділяють майже два століття, проте твори дуже близькі між собою, обидва сповнені життєрадісністю.
Симфонія № 7 Вольфганга Амадея Моцарта була написана навесні 1768 року, коли композитору було 12 років. І лише через два роки він стане наймолодшим членом Болонської філармонічної академії.
Симфонія № 7 Сергія Прокоф’єва має назву «Юнацька», хоча вона написана, коли автору виповнилось 61. Композитор задумував її як симфонію для дітей. Прем‘єра відбулася 1952 року, за рік до смерті композитора.
Окрім симфоній, прозвучить Messa brevis Вольфганга Амадея Моцарта. Це неповна (чи коротка) меса, яка складається лише з двох частин – Kyrie eleison («Господи помилуй») і Gloria («Слава»). Месу виконає дитячий хор «Щедрик», який існує вже майже пів століття і вважається еталоном дитячого хорового співу в Україні.
Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України
Диригент – ВІТАЛІЙ ПРОТАСОВ
Дитячий хор «ЩЕДРИК» Палацу дітей та юнацтва Печерського району м. Києва
Художній керівник і головний диригент – МАРІАННА САБЛІНА
Програма:
В.А. Моцарт – Симфонія № 7 ре мажор, К. 45; Messa brevis сі-бемоль мажор
С. Прокоф’єв – Симфонія № 7 до-дієз мінор, тв. 131
Календар подій
31 серпня 2019
18 липня 2019
20 липня 2019
17 липня 2019
29 вересня 2019
12 липня 2019
Коментарі