Музика знадвору «Kulshenka & Grisly Faye»

Музика знадвору «Kulshenka & Grisly Faye»

20 липня 2019, 20:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

150 грн

Суботнього вечора 20 липня у дворі Мистецького арсеналу звучатиме музика просто неба. Концертом від Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly Faye продовжуємо програму Музика знадвору у Мистецькому арсеналі.

Повернення двох яскравих представниць нової хвилі української музики на київську сцену. Ніжні голоси проведуть вас світами багатої музичної уяви абсолютно різних, але однаково самобутніх Grisly Faye і Kulshenka.

KULSHENKA – екс-учасниця гурту Panivalkova Ірина Кульшенко організувала навколо себе вир нового музичного проекту. Мультиінструменталістка, співачка та композиторка, експерементує з мізжанровими шпаринками від меланхолійної лірики і сонячного фанку. У Мистецькому Арсеналі Kulshenka виступить у супроводі труби, гітари, альту і перкусії.

Grisly Faye – електронна музикантка, композиторка, саунддизайнерка Маргарита Кулічова повернеться на короткий час до Києва з Талліна, де вивчає написання музики для кінофільмів. З часу свого останнього концерту в серпні 2019, Маргарита взяла участь у програмі One Beat 2018 у США, разом з 25 музикантами з різних куточків світу, написала музику для ще одного фільму і повчилася саунддизайну в університетах Лісабону і Таллінна. Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх