Музична програма «Фантазери: Symonenko та Rachel Zukerman»

Музична програма «Фантазери: Symonenko та Rachel Zukerman»

17 липня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на третю подію в межах музичної програми від аудіо-візуального фестивалю «Фантазери», яка триватиме впродовж липня. Цього разу на слухачів чекають живий виступ Symonenko та dj set Rachel Zukerman.

Місце проведення — 4-й поверх, експозиція виставки «Заборонене зображення».

Symonenko (м. Луганськ) — музикант Віталій Симоненко працює із електронним звучанням кілька років, маючи за плечима чималий досвід у класичній, фольклорній та інді-музиці, в тому числі як фронтмен гурту Simon Stone. У своїх живих виступах Symonenko тяжіє до гіпнотичного звучання, залишаючи незмінним техноакорд.

Rachel Zukerman (м. Київ) — ді-джейка, схильна до містифікацій та анонімних виступів. Учасниця руху ШЩЦ, резидентка київських вечірок Shuffle від арт-формації pauty-fute та одеського 30Hz від Sonar. Її музичне амплуа включає як ембіентні стилі experimental, EDM, downtempo, psychedelic, так і швидкі dark electro, acid, braindance та інші.

«Фантазери» — міжнародний фестиваль сучасного мистецтва та електронної музики. Його було засновано в червні 2017 року як фестиваль та художню резиденцію на Драгобраті, заповідній зоні і найбільшому високогірному гірськолижному курорті Українських Карпат. Мета фестивалю — втілення процесу децентралізації культури в Україні, сприяння розвитку сучасного українського мистецтва та електронної музики, а також захист екосистеми Карпат. Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх