Нові виставки нового тижня
Пропонуємо список виставок, які відкриються у столиці 20 – 26 листопада. Ви зможете побачити твори Марії Приймаченко із приватних колекцій, живопис Анни Миронової, графічні роботи Віталіка Кравцева, перформативну дію «Vulnerability». Та вперше в Україні представлять міжнародну виставку чорно-білих фотографій «World Black & White» та багато іншого.
З 21 листопада. Педагогічний музей України
На виставці будуть експонуватися найцікавіші зразки реклами з педагогічних журналів цього періоду, доповнені сучасними аналогами продуктів та послуг, які рекламувалися.
З 21 листопада. Центр сучасного мистецтва M17
На виставці експонуватимуться декілька десятків робіт, які знаходяться у приватних колекціях і рідко демонструвалися широкому загалу. Також будуть представлені роботи, які зображені на аверсі ювілейнії монети із серії «Видатні особистості України».
З 22 листопада. Voloshyn Gallery
В експозиції представлена серія живописних робіт, в яких художниця замислюється про повсякденність людського життя, в якому людина забуває дивитись угору. Проект «Наді мною», як нагадування людям та собі, за будь яких обставин в житті, хоча б інколи згадувати про те, що є небо.
З 21 листопада. Музей історичних коштовностей України
До експозиції увійшли п’ятдесят ексклюзивних робіт вісімнадцяти сучасних українських ювелірів, зокрема Айдер Асанов, Олександр Барбалат, Володимир Балибердін, Віталій Хоменко, Тетяна Калюжна, Юрій Оровецький, Максим Столяр, Ірина Карпова, а також талановиті молоді майстри.
З 21 листопада. Bereznitsky Aesthetics
Виставка документує етюди, які київська художниця зробила під час символічної для неї подорожі на пів-острів в 2015 році. В цій серії художниця експерементує із традиційними техніками. Завдяки грі форматів та факур, живопис мімікрує під акварель, а полотно стає схожим на лист паперу.
З 21 листопада. Educatorium
Сучасний художник, що сміливо працює у різних мистецьких галузях: як у живописі та графіці, так і у кіновиробництві та театральних перформансах. Основою проекту «Регіт горили» стала серія офортів, виконана протягом останнього року.
З 22 листопада. Shcherbenko Art Centre
На виставці глядач побачить чергування фактур і технік, з якими працює художник від білого матового до мерехтливого червоного, які відсилають до різних періодів творчості Руслана Тремби.
З 23 листопада. Port creative hub
Перша в Україні міжнародна виставка чорно-білих фото. Експозиція включає роботи авторів чотирьох країн: Cole Thompson/США, Rohan Reilly/Ірландія, Yoshihiko Wada/Японія, Jefflin Ling/Малайзія. Свої фотографії вони створюють лише завдяки маніпуляціям з настройками фотокамери, без застосування графічних редакторів.
З 23 листопада. Музей книги і друкарства України
Гості виставки зможуть ознайомитися з київськими виданнями, представленими примірниками із фондів Музею книги і друкарства України і Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
З 24 листопада. Зона креативних мануфактур Izone
Дослідження засадничих принципів людського співіснування є важливою частиною художньої практики авторки проекту – Марії Плотнікової, тому як і в попередніх роботах, у Vulnerability йдеться про взаємодію між людьми та соціальні зв’язки, на яких і тримається суспільство.
З 24 листопада. Аукціонний дім «Золотое Сечение»
На експозиції представлено близько двох десятків робіт, створених у 2017 році і виконаних в різних техніках. Це друга сімейна виставка Чичкан з серії Psychodarwinism.
З 24 листопада. Центральний будинок художника
Ціль виставки – представити твори українських митців, присвячені народу, історії, культурі та традиціям Індії і створені під впливом поїздки до цієї великої країни.
З 24 листопада. Центральний будинок художника
У творах Юрія Камишного дихає життя вічної і прекрасної батьківської землі – в осінній журбі, в літніх мрійливих замальовках, в простих і буденних на перший погляд сюжетах.
З 24 листопада. Pavlovka ArtGallery
Проект «Сітка» – це спроба перевести відчуття того, що таке інформаційні зв’язки у площину візуального сприйняття, узагальнення цього процесу до графічної форми: лінії, плями, кольору.
З 24 листопада. Центральний будинок художника
На виставці будуть представлені роботи скульптора Олександра Маслика, живопис Віктора Левченка та скульптуру Андрія Васильченка.
25 листопада. Educatorium
Мистецтво та суспільство, щастя та любов, звязок між фізичним та духовним — це все митець досліджує за допомогою камери мобільного телефону. Фото, відео-арт, lo-fi, мобільне мистецтво.
З 25 листопада. Галерея «Лавра»
Зінаїда Ліхачева вперше представить в одному просторі свої знакові роботи, створені впродовж останніх семи років й об’єднані в єдину експозицію ключовими темами її досліджень української народної культури.
З 24 листопада. Центральний будинок художника
Аркадій Чічкан (1947-2017) український художник-нонконформіст. Наталія Корнєєва київський художник-графік.
Коментарі