Виставка Ельміри Шемседінової «Останній кримський альбом»

Виставка Ельміри Шемседінової «Останній кримський альбом»

21 листопада 2017 - 07 грудня 2017

Bereznitsky Aesthetics (вул. Воздвиженська, 34)

facebook

Серія «Останній кримський альбом» документує етюди, які київська художниця Ельміра Шемседінова зробила під час символічної для неї подорожі на пів-острів в 2015 році.

«В Сонячногірському мій дідусь побудував дім. Я проводила там багато часу в дитинстві. Після анексії Криму, наша родина була там останнього разу влітку 2015 року. З огляду на усі пересадки та перевірки на новоствореному Чонгарському кордоні, ми намагалися брати мінімум речей. Тому я взяла лише паперовий альбом та акварель» — розповідає Ельміра.

Повернувшись до Києва, художниця перенесла акварельні етюди на полотно. В цій серії Ельміра Шемседінова експерементує із традиційними техніками. Завдяки грі форматів та факур, живопис мімікрує під акварель, а полотно стає схожим на лист паперу. Розміри оригінальних робіт варіюються від 9х13 до 21х30 сантиметрів, в той час, як живописні полотна сягають двох метрів у довжину.

Ельміра відкриває глядачу трактування спільних спогадів про Крим. Дрібне та на перший погляд незначне, набуває ваги, стає помітним оку, відкривається до сприйняття. Моментально схопленні враження, інтенсивність яких наростає у стресовій ситуаціїї, розростаються в уяві, створюючи індивідуальну сагу про втрачений світ: напів-реальний, напів-уявний.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх