Виставка Анни Миронової «Наді мною»

Виставка Анни Миронової «Наді мною»

22 листопада 2017 - 14 січня 2018

Voloshyn Gallery (вул. Терещенківська, 13)

facebook

В експозиції представлена серія живописних робіт. Їхній зміст художниця описує так:

«Вдивляючись у класичні композиції плафонів із зображеннями біблійних та античних сюжетів, замислюєшся над тим, яка головна ідея саме цього виду монументального мистецтва? Чому саме розпис на стелі? Яке основне його призначення?

Коли заходиш до храму, перша невимушена дія – це погляд вгору. Можливо цей інстинктивний рух і лежить в основі задуму? Примусити людину відірвати погляд від землі! В повсякденному житті, з його ритмом та клопотами, рідко або зовсім ніколи не дивишся вгору, переважно концентруючись на тому, що перед тобою або під ногами.

Поза увагою залишається верхній ярус міста з прекрасними фасадами старої архітектури. Ми не помічаємо графіки перетинів електричних дротів та вишуканого, створеного самою природою мережива з листя верхівок дерев. Складається парадоксальна ситуація – місто по горизонталі поділене навпіл.

Це як два виміри: один – в якому існуєш і який знаєш, другий – не знайомий паралельний світ. Проект «Наді мною», звичайно, не стільки про місто та архітектуру. Рослинні елементи з яких зіткані мережива на моїх роботах – це як нагадування і в першу чергу собі, за будь яких обставин в житті, хоча б інколи згадувати про те, що є небо.»

Анна Миронова народилась у 1977 році в Києві. У 2007 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Із 2007 року є членом Спілки дизайнерів України, а з 2008-го – членом Національної спілки художників України. Учасниця численних виставок в Україні та за кордоном з 2002 року.

Анна Миронова займається живописом, графікою, створює об’єкти та фотографії. Одна з 25 найуспішніших представників сучасного українського мистецтва у віці до 40 років за версією Forbes (2016). Живе та працює в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх