Онлайн-трансляція музичного форуму Selector Pro

Онлайн-трансляція музичного форуму Selector Pro

Selector Pro — це серія музичних форумів від Британської Ради. Учасники форуму – британські та українські фахівці і меломани, які збираються, щоб поділитись досвідом, для професійного розвитку і знайомства з новими трендами в індустрії.

У рамках Selector Pro відбуваються майстер-класи, відкриті лекції, панельні дискусії та виступи британських та українських зірок.

Протягом другого дня форуму 17 червня ви можете переглянути онлайн-трансляції наступних подій:

15:00 – 16:15 Як заробляти продажами своєї музики
Спікери: Ігор Тарнопольський, Каміл Саттар, Григорій Фатьянов
Ведучий: Юрій Марченко

Дистрибуція цифрова та на фізичних носіях: альбом вийшов, тур розплановано, але які ще є шляхи заробити написаною вами музикою? Ця панель розгляне способи поширення музики через такі канали як телебачення, ігри, кіно та інші комерційні проекти.

16:45 – 18:00 Інтелектуальна власність
Спікери: Дмитро Гузій, Еллі Джайлз, Ольга Романенко
Ведуча: Каша Сальцова

Вам запропонували контракт або ліцензію на використання вашої музики, але ви впевнені, що це вигідна угода? Досвідчені менеджери і експерти з права розкажуть усе, що вам треба знати про авторські та суміжні права, а також про власність, роялті та контракти, щоб угода була найвигіднішою для вас.

18:30 – 19:30 Музичні нагороди
Спікери: Джон Рострон, Валерія Чачибая, Павло Шилько, Еллі Джайлз
Ведучий: Майкл Щур

Лауреати музичних нагород часто отримують чималі грошові винагороди, але відзначення їхніх мистецьких досягнень має грати набагато більшу роль.

Під час цієї панелі досвід людей, що стоять за визнаними музичними нагородами, стане підґрунтям для обговорення важливості та переваг, що нагороди приносять музикантам та музичному сектору.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх