Прем’єра вистави «Ножі у курках» у постановці Ольги Туруті-Прасолової

Прем’єра вистави «Ножі у курках» у постановці Ольги Туруті-Прасолової

На тлі до індустріального пейзажу розгортаються карколомні стосунки між молодою жінкою, хліборобом та мельником. У такому, на перший погляд, простенькому сюжеті драматург розмірковує про знання, що змінюють свідомість та про пошук людиною гармонії буття.

Балетмейстер – Ольга Семьошкіна
Художник по світлу – Євген Головін
Звукорежисер – Олександр Пліса
Помічник режисера – Ніна Лапшина
У виставі беруть участь актори: Віра Зінєвіч, Наталія Ненужна, Дмитро Завадський, Ренат Сєттаров, Дмитро Чернов, Ярослав Гуревич, Олена Івасіва, Тетяна Луцено, Дмитро Лук’яненко, Роман Шепель
Переклад – Олекса Негребецький
Редагування – Павло Юров

Вистава «Ножі в курках»
Вперше поставлена на сцені театру Траверс в Единбурзі у червні 1995 року, п’єса стала дебютною для драматурга Девіда Гарровера. Пізніше вистава потрапила до репертуару театру Буш в Лондоні. З того часу її побачили глядачі в більш ніж 25-ти країнах по всьому світу. Своє бачення вистави Україні представить переможниця конкурсу молодих режисерів від Британської Ради – Ольга Турутя-Прасолова.

Театральна програма Британської Ради
Навесні 2015 року Британська Рада спільно з Національним академічним театром імені І.Франка та ГО «Театральна платформа» та розпочали провели перший всеукраїнський конкурс молодих театральних режисерів. Спеціально для проекту українською мовою були перекладені три п’єси сучасних британських драматургів. З-поміж вісімнадцяти заявок у фінал вийшли п’ять конкурсантів, котрі взяли участь у відкритих читаннях у червні 2015 року. Перемогу за рішенням експертної ради здобула Ольга Турутя-Прасолова.

Трансляцію з чотирьох камер у Full HD якості забезпечує компанія Strumer.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх