Виставка-музей досягнень братів Кличків

Виставка-музей досягнень братів Кличків
зірочок - 1, відгуків - 1
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55
ср. - нд.: 10:00 - 18:00
+38 (099) 102-44-48, +38 (097) 225-59-86, +38 (093) 380-53-33

facebook

Це унікальний проект, який несе в собі соціальну місію. Відкриття виставки – музею , присвяченого досягненням легенд світового професійного боксу Віталія та Володимира Кличко – один з інструментів стимулювати бажання молоді до ведення здорового способу життя та зміцненню національного духу. Наші легендарні чемпіони презентували музею свої ексклюзивні трофеї, які зможе побачити кожен відвідувач виставки.

Відвідувачі виставки зможуть зануритися в атмосферу спортивного духу і заново пережити найяскравіші моменти з кар’єри легендарних українських чемпіонів. Відчути , як важлива підтримка сім’ї та наскільки міцний зв’язок між братами, дізнатися, як віра у власні сили, самовіддана і наполеглива праця перетворює мрії в реальність.

Фільм і ультрасучасне мультимедійне шоу, яке транслюватиметься на інтерактивних екранах у рамках кожної екскурсії, підготував відомий український продюсер і режисер Сергій Долбілов, який зняв понад 20 документальних стрічок про братів Кличків.

У рамках соціальної програми проекту для школярів проводитимуться безкоштовні екскурсії . Таким чином , за рік виставку зможуть безкоштовно відвідати близько 15 000 школярів.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх