Концерт Juan Cardenas та Piano Flamenco Band

Концерт Juan Cardenas та Piano Flamenco Band

13 липня 2018, 20:00

Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4)

Вартість

180 - 780 грн

Купити квиток

Іспанський співак фламенко Хуан Карденас і український ансамбль Piano Flamenco Band зберуться разом, аби подарувати музику, що запалює серця. На вас чекають 70 хвилин фламенко у живому виконанні.

У програмі – авторські аранжування відомих іспанських композиторів Пако де Лусії, Монтсе Кортес, Алекса Конде, Марії Толедо, композиції Вікторії Гаврик (фортепіано), Євгенія Седька (гітара, перкусія), а також хореографія від київських танцівниць фламенко – Олени П’яткіної і Тетяни Осипчук.

Хуан Карденас народився у Севільї, землі найкращих співаків фламенко. Хуан з дитинства співає у виключно традиційній манері. Крім вокалу, Хуан також відмінно володіє грою на кахоні (перкусійний інструмент, часто невід’ємний елемент музики фламенко). Зараз Хуан Карденас живе в Німеччині і постійно концертує з професійними колективами фламенко.

Piano Flamenco Band – вокально-інструментальний колектив, який грає музику в стилі фламенко-джаз і фламенко-фьюжн. У складі бенду: гітара, бас-гітара, перкусія, а також унікальна родзинка – флейта і фортепіано, що додають класичного звучання іспанської музики особливий шарм, і, звичайно ж, – танець фламенко.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх