Jinjer з презентацією нового альбому

Jinjer з презентацією нового альбому

08 листопада 2019, 20:00

Клуб «Bingo» (просп. Перемоги 112)

facebook

Вартість

250 - 600 грн

Визнані в світі фаворити української metal-сцени – Jinjer – готують до видання новий лонгплей! Реліз заплановано на осінь 2019 на лейблі Napalm Records. Його і презентує група на концерті.

Гурт JINJER засновано 2009 року в місті Горлівка. Музичні стилі, до яких відносять творчість групи – groove metal / progressive metal. JINJER двічі визнано найкращим metal-гуртом країни за версією The Best Ukrainian Metal Act (2013, 2016), а в 2016 році вони підписують контракт з одним з провідних жанрових лейблів – Napalm Records. Наразі команда є найбільш популярною українською групою в світі.

JINJER постійно гастролюють майже по всій планеті, і за останні роки вони підкорили не тільки Европу, але й США, Японію, Південну Америку та, навіть, Південну Африку. Кліпи гурту отримують мільйони та десятки мільйонів переглядів на YouTube, а кожен їх концерт є найжаданішою подією. На цей раз поталанило і Києву, який вперше за три роки отримає великий сольний концерт і презентацію нового альбому. Та ще й на великому майданчику. 

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх