Арт-cереда: Елеонора Лубна

Арт-cереда: Елеонора Лубна

16 січня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У межах проекту «Арт-Середа» відбудеться виставка французької мисткині Елеонори Лубна. Буде предствлено серію фотографій та історій «Джерело». Вони були зібрані після зустрічі з людьми, що переїхали до Києва в результаті військових дій на Донбасі.

Назва виставки походить від київського санаторія «Джерело», де в 2014 році сховалися багато переміщених осіб. Фотографії ілюструють різні аспекти їхнього життя (побут, робота, об’єкти), а тексти про вигнання, доповнюють їх.

Територіально проект створювався у Києві та його сільських околицях, но думку авторки в них можна було віднайти віддалені відображення війни. Архіви, отримані з особистих колекцій, дозволяють побачити паралелі між зниклими та переміщеними особами та підкреслити промислове та гірницьке минуле Донбасу.

Ідея проекту «Джерело» полягала в тому, щоб окреслити зв’язки чи їхню відсутність між територією, яка сьогодні практично недоступна для більшості людей, з якими ми познайомилися, й українською столицею.

Eleonore Lubna – французька фотографиня. У 2013 році закінчила Інститут Сен-Люк (Бельгія), а в 2016 році – Національну школу фотографії (Арль, Франція). Живе і працює в Парижі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх