Концерт Вікторії Лук’янець

Концерт Вікторії Лук’янець

20 січня 2018, 19:00

facebook

Вартість

350 грн

Всесвітньо відома оперна співачка, народна артистка України Вікторія Лук’янець дасть традиційний благодійний концерт у Софійському соборі. Почути наживо унікальний спів зможуть всього 100 відвідувачів.

Телефон для бронювання квитків: 044-278-46-98

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

 • Євген. Терехова

  Найкращі побажання чудовій співачці Вікторії Лук’янець, випускниці КІМ ім Р.М. Глієра (150 років як є, привітання всім ВСЕМОГУТНІМ КІМІВЦЯМ, які 18.01.18 подарували собі і всім чудовий ювілейний концерт у Національній філармонії України), яка має такий великий талант, мусить своїм співом кожній людині нагадати про все краще, що в ній є, про щастя миру і про ЮНЕСКО, що для миру на Землі.
  Зичу добродійці Вікторії стати ГЕРОЄМ ЮНЕСКО, бо варто ввести ще таке звання і додати славній українці, щоб висока культура, культура МИРУ перемагала скрізь, де виникають будь-які конфлікти. Ставаймо героями ЮНЕСКО, ми ж країна пісні і мрії! За раціо інновації!
  Бажано почути думку стосовно цього Вікторії Лук’янець, дипломатів, Генерального секретаря ООН, громадян країн ООН, що для миру створена батьками і дідами, то цю справу треба розвивати надалі, щоб не втрачати працю попередніх поколінь. А саме в ООН стверджено, що державні кордони і права людини (і дитини за ООН) є основними параметрами для миру за будь-яких обставин, то ж варто оспівати це всім і кожному громадянину країни ООН-ЮНЕСКО разом і окремо (# МИР, ООН, ДЕРЖКОРДОН!).
  Концерт відбуватиметься в Софіївському заповіднику, де мудрість віків зберігалася і зберігається, і в ЮНЕСКО – також. Це варто бачити і чути всьому світові, а не лише обмеженому колу глядачів і слухачів.
  Чи запрошена на концерт очільниця ЮНЕСКО? Бо до України її з першим візитом 2018 р. було запрошено добродіями. Україна, як і кожна мати, кожна родина чекає на ці всі кращі події, які попереду. З добрими славними святами і добром на добрій землі! Посадімо кожний, навіть взимку (коли відлига) свого волоського горіха (маленький саджанець чи кращій плід) разом з першоцвітами, щоб ВЕСНА МИРУ планети, в кордонах означених ООН, почалася за підтримкою кожного якнайшвидше. Мир – НООСФЕРІ, homo saptens! ЩАСТИ!

вверх