Державна бібліотека України для юнацтва

Державна бібліотека України для юнацтва
залиште відгук
м. Київ, просп. Голосіївський, 122
пн. - пт.: 10:00 - 18:00
+38 (044) 257-53-34

facebook

Державна бібліотека України (ДБУ) для юнацтва була створена 1 квітня 1975 згідно з наказом Міністерства культури УРСР від 17 березня 1975 р. на базі ЦРБ для дорослих ім. В. Василевської Московського району м. Києва. Спочатку книгозбірня мала назву Державна республіканська бібліотека (ДРБ) УРСР для юнацтва ім. В. Василевської.

Згідно з реєстраційною карткою бібліотеки за № 8968, тип бібліотеки було визначено як «наукова – спеціальна». Загальна площа складає 1718,5 м². Загальний фонд налічує 318 000 примірників документів. Обслуговує понад 6 тисяч читачів. Штат — 115 працівників.

Ще одна ініціатива ДБУ для юнацтва – Всеукраїнська школа керівника, яка почала свій відлік з 2003 р. Їі темами були: «Система бібліотечного обслуговування юнацтва: нова якість роботи», «Шляхи реалізації творчого потенціалу бібліотечного колективу», «Професіоналізм керівника – запорука успішної діяльності колективу», «Бібліотеки для юнацтва на шляху до суспільства знань», «Мистецтво результативного управління бібліотекою», «Бібліотеки для юнацтва в умовах реформування державної політики»

З 2010 р. ДБУ для юнацтва проводить Школу професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва».

У структурі Бібліотеки з моменту створення передбачалася наявність сектору соціологічних досліджень і психології читання. Однак, як соціологічна служба, він почав діяти з 1988 року.

ДБУ для юнацтва відрізняється інноваційним підходом до молоді, яка шукає шляхів активного самоствердження у житті. На неї зорієнтовані численні креативні заходи Бібліотеки. Зокрема, Всеукраїнський конкурс бібліотечних проектів.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх