Виставка Асі Колос «Гра кольорів»

Виставка Асі Колос «Гра кольорів»

07 березня 2018 - 30 березня 2018

facebook

Вартість

Вхід вільний

«Гра кольорів» – це барвистий світ живопису Асі Колос, яка вміє вихопити мить, яку ледве встигає зафіксувати око, і яку потім залишає на полотні, як мить найвищої гармонії, наділивши його відчуттями і тонкими вібраціями!

Ася (Ганна) КОЛОС – народилась у м. Києві в родині архітекторів. Батько, Бавіловський Валентин Костянтинович, член Національної спілки архітекторів України, Заслужений архітектор України. Мати, Колос Ганна Сергіївна, член Національної спілки архітекторів України.

Ася Колос продовжує традиції свого дідуся, всесвітньо відомого художника-бойчукіста Сергія Григоровича Колоса. Сергій Колос з 1925 по 1930 рр.. – професор Художнього інституту. За монографією Сергія Колоса «Українське народне мистецтво» й досі навчаються студенти творчих вузів України.  З 2006 р. заснована премія імені С. Колос, за досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, яка вручається кращим митцям м. Києва.

А. Колос працює у багатьох техніках, як то: живопис, графіка, гобелен. Виконаний за ескізом Асі Колос гобелен «Нагороді верба рясна» у 1989 р., був придбаний Міністерством культури України і згодом презентувався на багатьох виставках, як в Україні, так і за кордоном. Робота А. Колос «Осінні квіти» знаходиться у фонді Національного музею «Київська картинна галерея».

Ася була в перших рядах творчого виставкового десанту до музеїв прифронтової Донеччини. В 2015 році у Художньому музеї м. Краматорська була організована її персональна виставка «Прогулянка Києвом» в межах культурно-мистецької акції «Відчуй Україну», що проводилася за підтримки Донецької ОДА.

Відкриття-презентація виставки відбудеться 7 березня о 10:30.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх