Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) – державна виставкова установа України, організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, потужний демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях.
Виставковий центр діє з 1958 року, є членом Світової Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), Виставкової федерації України (ВФУ).
Закрита виставкова експозиційна площа – 18 тис. м², експозиційна відкрита площа – 21 тис. м², площа демонстраційних майданчиків, конкурних полів – 30 тис. м².
Загальна площа території становить 286,3 га, з них: понад 48 га – забудовані землі, 171 га – садово- та лісопаркова зони, 3,5 га – ставки і озера.
Територія Експоцентру України географічно розташована у заповідному Голосіївському лісі на південному заході Києва. На території Експоцентру України – 180 будинків і споруд, 20 з яких отримали статус історико-культурних пам’яток України.
Національний комплекс «Експоцентр України» має структурні підрозділи, які забезпечують комплекс послуг для експонентів:
– проектування, дизайн, художнє оформлення експозицій
– монтаж, демонтаж і прокат виставкового обладнання
– стандартна забудова стендів
– рекламно-інформаційна підтримка виставкових та мистецьких заходів
– квітково-декоративне оформлення експозицій, ландшафтне проектування та озеленення
– організація проживання у готелях
– кейтеринг, проведення банкетів, фуршетів
– клінінгові послуги
Історія
У 1949 році було підписано Постанову Ради Міністрів СРСР про будівництво в Києві Республіканської сільськогосподарської виставки. Будувалась вона на місці невеличкого приміського хутірця Червоний трактир. Будівництво розпочалося в 1952 році і тривало 6 років.
Офіційне відкриття виставки відбулося 6 липня 1958 року.
Тоді у складі виставки були такі павільйони: Головний, “Машинобудування й приладобудування”, “Вугільна, нафтогазова та металургійна промисловість”, “Енергетика та електрифікація”, “Будівництво та промисловість будівельних матеріалів”, “Пластмаси та полімерні матеріали”, “Землеробство”, “Зернові та олійні культури”, “Технічні культури”, “Тваринництво”, “Овочівництво, садівництво і виноградарство”, а також павільйони натурного показу тваринництва. Згодом були побудовані павільйони “Вугільна промисловість” з макетом діючої шахти, “Періодичні виставки”, “Механізація і електрифікація сільського господарства”, “Товари народного споживання”, “Багатства моря”, організовані павільйони “Народна освіта” і “Наочна агітація”.
Перед відкриттям Республіканська сільськогосподарська виставка була перейменована на Виставку передового досвіду в народному господарстві УРСР. Виставка протягом своєї діяльності ще неодноразово змінювала назву: Виставка досягнень народного господарства, Центр виставок та ярмарків України, Національний виставковий центр України і, нарешті, Національний комплекс «Експоцентр України».
до 08 вересня 2019
28 липня 2019
до 21 липня 2019
до 14 липня 2019
Кирилівська 65б
вул. Нижньоюрківська, 31
вул. Рейтарська, 21
вул. Кирилівська, 65б
Коментарі