Виступ Італійського сучасного балету з перформансом «Concept #1»

Виступ Італійського сучасного балету з перформансом «Concept #1»

28 червня 2019, 19:30

Сцена 6 (вул. Васильківська, 1)

Вартість

250 - 900 грн

Туринський сучасний балет BTT вперше виступить у Києві з перформансом «Concept #1». Подія відбудеться в колаборації з українським електронним дуетом Ptakh_Jung та італійською арфісткою Федерікою Мальяно.

BTT (Balletto Teatro di Torino) – експериментальна трупа із 6 танцівників, які працювали з відомими балетами та хореографами: Batsheva Dance Company, Akram Khan Company, Carolyn Carlson Dance Company, Peridance Contemporary Dance Company, Dimitris Papaioannou та інши.

Зараз вони об’єднали свій досвід у Турині, де й створюють вистави, неповторні за сумішшю технік та стилів. У виставах поєднуються імпровізація, різні техніки сучасного танцю, класичний балет, жива та електронна музика.

Музиканти Ptakh_Jung створюють музику на межі класики, електроніки, пост- року, гранжу, ембіенту та нойзу. Клавішник Антон Дегтярьов та гітарист Володимир Бабушкін занурюють аудиторію в глибокі музичні тріпи, сповнені мелодійного драматизму та кінематографічного саспенсу. Треки Ptakh_Jung це фортепіанні пасажі, електронні ритми, гранжевий драйв та нашарування космічних звуків. 

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх