Вистава «Hooligan»

Вистава «Hooligan»

17 липня 2019, 19:45
18 липня 2019, 21:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

250 грн

Що дає нам об’єднаність, згуртованість? Чому так легко об’єднуватися проти чогось і когось? За щось і проти? Як знайти себе або забути в групі об’єднаних однією ідеєю людей? Вистава «Hooligan» режисера Пітера Канта за поемою Джона Мілтона «Втрачений рай».

Пітер Кант уже 3 рік поспіль працює з групою українських акторів і вони разом створюють вистави, які показують у Німеччині та Україні. Вистава «Hooligan» стане результатом 16-ти денної резиденції команди у Мистецькому арсеналі. Режисер зазвичай працює з нетеатральним простором.

Імпульс до початку роботи виник рік тому, коли актор Семен Кислий показав режисеру Пітеру Канту декілька своїх шкільних фото: 16-літній хлопець з обличчям в крові або опухлим від ударів руками чи ногами. Це все було коли Семен навчався в ліцеї мистецтв у Харкові і займався тайським боксом.

З дитинства майбутній хуліган ходив з батьком на стадіон і в шкільні роки футбол почав все більше і більше його затягувати. А згодом, після перегляду фільму «Хулігани зелених вулиць», став вболівати за ФК «Металіст» та почав битися у харківській групі футбольних фанатів. Ця історія дуже надихнула Пітера.

Два інтерв’ю із Семеном Кислим стали основою майбутньої вистави «Hooligan».

У процесі дослідження теми хуліганів та пошуку приміщення для вистави, команда зрозуміла, що буде працювати із текстом поеми Джона Мілтона «Втрачений рай», бо ця історія бунту, непокори, мускулинності, боротьби проти налагодженої системи цінностей та будь-якої системи дуже співзвучна з темою футбольних фанатів.

Над музичною частиною проекту буде працювати британська композиторка Jessie Maryon Davies, спеціально запрошена на цю резиденцію до Києва. Також вона працюватиме з хором акторів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх