Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

25 листопада 2017, 14:00

facebook

Вартість

Вхід вільний

25 листопада – День пам’яті жертв Голодомору. Цього дня Україна і ввесь демократичний світ вшановує пам’ять 7 мільйонів невинних жертв Голодомору – геноциду української нації.

На території Меморіалу жертв Голодомору пройдуть скорботні заходи за участі перших осіб держави, представників всіх релігійних конфесій, громадськості, медіа та гостей столиці. Офіційні заходи розпочнуться о 14.00. О 16:00 буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання та акцію «Запали свічку».

В 1932-1933 роках на нашій землі радянська влада організувала голод, вилучивши, експортувавши та просто знищивши продукти харчування. Органи державної влади, військові загони, міліція фізично заблокувала мільйони українців в межах охопленої голодом території і прирекла на смерть. Міністр закордонних справ СРСР та нечесні журналісти зробили масове вбивство в Україні «невидимим» для світу.

Спогади тих, хто вижив, архівні матеріали та дослідження вчених підтверджують, що в 1932-1933 роках радянська влада вчинила злочин геноциду проти української нації з метою недопущення виходу України із складу Радянського Союзу.

Пам’ять про Голодомор – це виклик українофобії, ненависті, грубим порушенням прав людини, дискримінаціям та геноцидам.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх