Виставка Всеволода Шарко «Холодні береги»

Виставка Всеволода Шарко «Холодні береги»

06 вересня 2018 - 19 вересня 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Всеволод Шарко – художник, графік, ювелір-дизайнер. Народився в 1967 році в місті Дніпро.

Починаючи з 1991 року, протягом 22-х років, виконував роботи майже у всіх сферах дизайн-проектування, а також написав чималу кількість живописних та графічних творів. Працював художником-постановником шести анімаційних фільмів (3D-анімація), арт-директором, провідним дизайнером, ілюстратором, був керівником відділу дизайну рекламного агентства. Його проекти багаторазово перемагали і ставали фіналістами міжнародних і національних конкурсів та фестивалів.

У 2012 році залишив дизайн-практику і з того часу професійно займається лише художньою діяльністю. Всеволода Шарко працює в різних техніках, але переважно в техніці акварель, застосовуючи як традиційні, так і нестандартні методи роботи.

Виставка «Холодні береги» – це поєднання робіт з декількох серій: «Холодні береги», «Ненаписані листи», «Полярні сни», «На краю Часу», «Структури осені», «Дзеркала», «Термодинаміка» та «Промзона». Всі ці роботи з різних серій об’єднує тема пошуку внутрішніх зв’язків: замкнуті структури народження і згасання, прихильності і відчуження, які проступають то в туманному диму квітневого лісу, то в засніженому холоді напівдитячого сну.

Всеволод Шарко є постійним учасником українських та міжнародних виставок і пленерів. Його роботи зберігаються у Дніпропетровському художньому музеї, а також у приватних колекціях України, Ізраїлю, Греції, США.

Відкриття виставки – 06 вересня о 18:30

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх