Виставка Петра Сметани «Дія третя»

Виставка Петра Сметани «Дія третя»

19 жовтня 2018 - 12 листопада 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Ім’я Петра Сметани вже добре відоме поціновувачам сучасного мистецтва та мистецтвознавцям не лише в Україні, а й закордоном. Відомий український художник, член спілки художників України, учасник стипендійної програми Gaude Polonia, у творчості якого сконцентровано всі золоті надбання львівської школи живопису, експресії, динаміки, кольору незабаром презентує у Києві свій проект «Дія третя». Вперше ця виставка була показана у Львові.

Проект включає в себе роботи виконані здебільшого за останні три роки. Деякі ще не експоновані, частина робіт була презентована у галереях Кракова, Варшави, Києва і Львова. Роботи є складовими тривалих мистецьких проектів і в такій сукупності представляються вперше. Ця виставка проходитиме з метою презентації мистецького доробку за нетривалий, проте інтенсивний період.

Художник пише те, що викликає складне ставлення, що приваблює, проте дратує, викликає захоплення відвертою несхожістю з популярною звичкою до естетики. Околиці заводів, кіптяві фабричні труби, барачні передмістя, вибоїсті дороги, грубий кухонний посуд у натюрмортах… Це — ось таке тривожно – нереальне мистецтво Петра Сметани.

Відкриття виставки – 19 жовтня о 19.00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх