Виставка Христини Снігур «Еволюція душі. В обіймах Всесвіту»

Виставка Христини Снігур «Еволюція душі. В обіймах Всесвіту»

09 квітня 2019 - 21 квітня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Сміливі мазки яскравих кольорів, як самовираження, як спосіб перенести свої думки і почуття на полотно – так можна охарактеризувати творчість молодої художниці Христини Снігур.

На виставці «Еволюція душі. В обіймах Всесвіту» буде представлено 21 роботу, кожна з яких – вибух фарб і палітра почуттів. Еволюція душі – це шлях, який проходить кожен із нас. Це проект про пізнання, мрії, прийняття, єднання, магію моменту тут і зараз.

Раніше картини художниці продавалися під час благодійного аукціону, а вилучені кошти були відправлені на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. Тому «Еволюція душі» – це не просто назва виставки, це спосіб мислити і відчувати. Коли ти хочеш отримати від життя якнайбільше, але не для того, щоб залишити собі, а для того, щоб мати можливість ділитися любов’ю, теплом, емоціями, енергією. Це особливий стан, в якому ти усвідомлюєш, що єдиний спосіб бути наповненим – постійно віддавати.

Про художницю:
Христина Снігур – авторка картин і текстів пісень, засновниця творчого проекту «Еволюція душі» та однойменного благодійного фонду. З 2012 року займається живописом, з 2015 – виставковою діяльністю. Її твори знаходяться у приватних колекціях 5 країн світу.

Відкриття виставки – 9 квітня о 19.00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх