![Концерт Dakh Daughters на «Hedonism Sunset Live»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-dakh-daughters.jpg)
![Концерт Dakh Daughters на «Hedonism Sunset Live»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-dakh-daughters.jpg)
![Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/06/afisha-kyiv-pistman.jpg)
Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»
![Міжнародний проект non-objective art «Велике Коло»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/06/afisha-kyiv-m17-vystavka.jpg)
03 березня 2018 - 22 квітня 2018
Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6)
Виставка презентує матеріали кількарічних археологічних досліджень, які передували будівництву автостради А4, що з’єднала Краків із польсько-українським кордоном.
Ці дослідження мали величезне значення для польської археології та історії, а колекція знахідок, отримана під час розкопок, стала найбільшою в країні.
Автори виставки пропонують до огляду найцікавіші знахідки з розкопок. Зокрема, тут можна побачити найдавнішу знайдену на території Польщі фігурку жінки, якій понад 7,5 тис. років. Окрасою виставки є так званий скарб з Александровичів 800-700 р. до н.е. Археологи натрапили на знахідку уже в перші дні розкопок. Одразу під шаром орної землі вони знайшли сховок, у якому було понад 50 прикрас.
На фотографіях можна побачити найцікавіші місця розкопок: 47 банерів виставки – це запрошення у своєрідну мандрівку автострадою слідами археологічних відкриттів. Вони дають можливість простежити шлях знахідок від моменту виявлення у землі через дослідження і реставрацію аж до експонування у музейній вітрині. Заключним етапом цього ланцюга є комп’ютерна і фотореконструкція людей, прикрас, зброї, а також поховань, будинків, колодязів та гончарних печей у часи їхнього використання — сотні тисяч років тому.
В межах виставки заплановані також:
круглий стіл з міської археології
лекція головного археолога Тбілісі Михайла Абрамішвілі про грузинський досвід міської археології
лекція співкураторки проекту Наталки Войцещук
кураторська екскурсія Наталки Войцещук
Музейний клуб зі співкуратором виставки Альбертом Заставним і дизайнером виставки Мареком Гроссом
Організатори виставки: НДЦ «Рятівна археологічна служба» ІА НАН України, Археологічний музей міста Кракова, Краківська група досліджень автострад, Національний художній музей України, ІСОМ. Під патронатом: МЗС та Посольства РП в Україні.
Відкриття. 2 березня, 18:30.
Календар подій
до 09 серпня 2019
до 26 липня 2019
до 28 липня 2019
до 25 серпня 2019
15 липня 2019
до 11 серпня 2019
Коментарі