Виставка Анастасії Подерв`янської «Хайтекстиль»

Виставка Анастасії Подерв`янської «Хайтекстиль»

30 травня 2018 - 20 червня 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Анастасія Подерв`янська народилась у Києві у талановитій родині. Її батько Лесь Подерв`янський – відомий український художник, автор сатиричних п’єс, а мати Світлана Лопухова – живописець. Навчалась Анастасія в Республіканській художній школі ім. Т. Г. Шевченка, потім закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. З 2002 року є членом Національної спілки художників України.

Авторка працює на стику несумісних, на перший погляд, естетичних концепцій: як-то національне українське народне мистецтво та сучасний космополітичний урбанізм.

Виставка «Хайтекстиль» – це поєднання чотирьох серій робіт: «КАНТРІ- ХОРОР», «ПРИГОДИ У МІСТІ», «NEW ICON» та «ПАЛЬТОПОРТРЕТ».

«КАНТРІ- ХОРОР» – роботи виконані у змішаній техніці, в яких втілилися давні українські легенди, вірування та біблійні сюжети. Ця серія створена за мотивами книги Георгія Булашева «Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях», що була видана у 1909 році;

Серія робіт «ПРИГОДИ У МІСТІ» вміщує в себе текстиль, ручну вишивку, принти, аплікації. Це серія міських пейзажів;

«NEW ICON» – це твори мистецтва, в яких автор по-сучасному переосмислює канонічні образи іконописних сюжетів, пропускаючи їх через призму власних почуттів та емоцій;

«ПАЛЬТОПОРТРЕТ» – серія пальто, дизайн яких був розроблений спільно з дизайнером Лілією Братусь. Оздоблені ручною вишивкою пальто можна носити на собі, а можна повісити на стіну та дивитися на нього. Доповнюватимуть експозицію авторські перуки.

Анастасія Подерв`янська є постійною учасницею всеукраїнських та міжнародних виставок та пленерів. Її роботи зберігаються у Музеї сучасного мистецтва України, «Eurolab», а також у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Македонії, США.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх