Міжнародна виставка жіночого мистецтва «NUMERI ESSE: ритми буття»

Міжнародна виставка жіночого мистецтва «NUMERI ESSE: ритми буття»

21 вересня 2018 - 07 жовтня 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Тема виставки «NUMERI ESSE: РИТМИ БУТТЯ» – життя, що є складним згустком ритмів. Ритм людського серця слідує за нашими емоціями, відчуттями і діями, і визначає ритм зміни поколінь. Ми створюємо ритми цивілізації. Ми існуємо в ритмах своїх епох, просочених битвами і соціальними конфліктами, перемогами і поразками.

У творчості теж є свої ритми – періоди творення змінюються періодами творчого спокою; періоди експресивної абстракції змінюються класичними пейзажами; періоди чуттєвих фарб змінюються спокійним ніжним «сфумато»… Жіноча творчість глибоко емоційна і психологічна. Її ритми пульсують на межі, що розділяє зовнішній світ і індивідуальність.

Виставка представляє роботи сучасних українських та зарубіжних художниць – Маріанни Абрамової, Ірини Акімової, Ірини Булави, Тані Василенко, Олесі Дворак-Галік, Марини Громенко, Людмили Лободи, Ірини Роднікофф (США), Корини Толедо (Німеччина), Тетяни Самохіної, Лідії Селянко, Ірини Семенюти, Тетяни Черевань.

Це сучасний живопис, колаж, інсталяція і кераміка. Попри всю різноманітність творчих підходів, роботи художниць, представлених на виставці, об’єднує висока внутрішня динаміка образів і сюжетів.

Які ритми пропонує наша епоха? Які ритми чують художники? Як вони шукають свій власний ритм? Де перетинаються ритми творчості і ритми буття? Пошуку відповідей на ці питання присвячена ця виставка, яка триватиме з 21 вересня по 7 жовтня 2018 року.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх