Національна спілка фотохудожників України, Київська бібліотека ім. В. Виннченка, журнал «Культурний тренд» та Фотоклуб «9х12» представляють персональну фотовиставку членкині Національної Спілки Фотохудожників України, членкині Спілки Словацьких Фотографів Ольги Левченко «Тибет у серці моєму».
Мета виставки – показати прихильникам фотографії пречудову природу Гімалайських гір, неймовірну міць мовчазних велетнів, тисячолітні буддійські монастирі, стародавні ритуали, тибетські села, важке життя тибетців на високогір’ї. Ладакх – це країна снігових гір і марсіанських пейзажів, яку можна сміливо назвати одним з найбільш чудових куточків Індії, і відпочинок там разюче відрізняється від звичних видів розваг.
Королівство Ладакх – це загублений в індійських Гімалаях високогірний край, затиснутий між Китаєм і Пакистаном. Ладакх ще називають Малим Тибетом. Раніше королівство входило до складу Тибету і відігравало важливу стратегічну роль в регіоні, так як знаходилося на Великому шовковому шляху.
Ладакх – це не типова Індія, де багато бідних, жебраків, бруду і найрізноманітніших храмів і вірувань. Ладакх переважно буддійський, хоча багато проживає і мусульман, і тут немає жебраків, і до вас не будуть приставати на кожному кроці. Королівство Ладакх – одне з найкрасивіших і загадкових місць в Гімалаях.
В Ладакху є можливість застати епоху, що минає. Це не просто образний вислів. Там ще є шанс побачити людей, які живуть на землі і обробляють її так, як це робили їхні предки протягом тисяч років, людей, які живуть за старими звичаями, ходять в національних костюмах, займаються старими ремеслами, успадкованими від предків. Але, на превеликий жаль, все це минає. Ми самі є ініціаторами і провідниками цього процесу, приносячи в світ цих людей свої інтереси, знання, гроші і образ мислення. І люди змінюються прямо на очах.
І все-таки, в Ладакх потрібно їздити. Їздити для того, щоб встигнути застати цю зникаючу культуру і спробувати дізнатися і побачити якомога більше і глибше її. Ми можемо тільки фіксувати й осмислювати побачене для того, щоб мати шанс донести це до інших. І робити це потрібно з максимальною повагою і розумінням того, який це цінний дар – жива культура Тибету.
Виставка працює з 11:00 до 17:00. Вихідні: п’ятниця, неділя.
Календар подій
до 09 серпня 2019
до 26 липня 2019
до 28 липня 2019
до 25 серпня 2019
15 липня 2019
до 11 серпня 2019
Коментарі