Фестиваль мистецтва «Kyiv Art Week»

Фестиваль мистецтва «Kyiv Art Week»

18 травня 2018 - 27 травня 2018

Локації міста

facebook

Вартість

50 грн

Захід покликаний підвищити інтерес українців до мистецтва, а представників світової художньої сцени – до Києва як до європейського культурного бренду.

Тема цьогорічного Kyiv Art Week торкнеться проблеми інтеграції пам’ятників радянського періоду в публічний простір сучасного Києва.

В програму «Kyiv Art Week» входять виставки в дванадцяти художніх просторах і музеях по всьому місту, дискусійна і лекційна програми, кінопокази, живі виступи музикантів, а також масштабний п’ятиденний ярмарок творів мистецтв.

Окремою великою подією, як і в минулому році, стане «Kyiv Art Fair».

18 травня, в межах відкриття, відбудеться презентація відновленого фрагменту «Стіни пам’яті» Володимира Мельниченка та Ади Рибачук. Все буде відбуватися на Байковій горі, де в 1982 році меморіальну композицію присвячену життю та смерті, знищили, заливши бетоном за розпорядженням української компартії.

Kyiv Art Week. Програма

Список музеїв, інституцій і художніх просторів, які візьмуть участь в Kyiv Art Week 2018 року:
Музей Західного і Східного мистецтва Ханенків, Національний музей «Київська картинна галерея», Національний музей Тараса Шевченка, Інститут проблем сучасного мистецтва, Арт-центр Клоузер, Щербенко Арт Центр, University of Arts London (Saint Martin’s), Dymchuk Gallery, Institut français d’Ukraine, Посольство Литовської Республіки в Україні.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх