У Києві пройде фестиваль креативних та соціальних проектів «Startup Kultur»

У Києві пройде фестиваль креативних та соціальних проектів «Startup Kultur»

З 30 вересня по 1 жовтня українські стартапи ділитимуться ідеями та отримають безкоштовні консультації провідних міжнародних експертів з інновацій, дизайн-мислення, фінансів, юридичних питань, піару та креативу на фестивалі «Startup Kultur». Всього за два дні учасники події зможуть відвідати понад 20 лекцій та воркшопів провідних фахівців різних галузей.

«На фестивалі Startup Kultur ми чекаємо не тільки молодих підприємців, а й усіх киян, які хочуть покращити місто і життя людей, — говорить Ілона Демченко, асистентка відділу спеціальних культурних програм Goethe-Institut в Україні, організатор фестивалю. — Ми сподіваємося, що приклади наших учасників та лекції експертів надихнуть їх на створення власних соціальних проектів, адже Україну добре знають в світі завдяки низці успішних кейсів, наприклад, онлайн-сервісу перевірки англійського правопису і граматики Grammarly та пристрою Petcube, який допомагає спілкуватися з домашніми улюбленцями. Представники обох проектів поділяться своїм досвідом під час фестивалю».

Детальна програма фестивалю Startup Kultur

Учасники фестивалю побачать, як за допомогою 3D оживають пам’ятники та як діджеї світу керують музикою у повітрі Midi-рукавичкою, яку розробив харків’янин. Фінансовий спеціаліст із Берліна Анна Рьош розповість, як побудувати ефективну бізнес-модель соціального проекту. Експерт з інновацій Міріам Ясбай навчить користуватися дизайн-мисленням. Світлана Бовкун, координатор мейкерської спільноти Kyiv Maker Faire, проведе лекцію про культуру та мистецтво, як один з найбільш привабливих напрямків для стартапів та інвесторів.

Також, під час події експонуватимуться колажі учасниці 54-ї Венеційської бієнале Світлани Островської. Окрім цього, художниця продемонструє, як колаж може допомогти винайти бізнес, вирішити задачі проекту чи навіть переформувати життя. Учасники заходу зможуть спробувати створити власний колаж під хаус-музику німецького діджея Acid Maria та електронного музиканта з Берліну Gelbart.

Участь у фестивалі – безкоштовна для гостей і стартапів. Для цього потрібно зареєструватись.

30 вересня – 1 жовтня, з 11:00
Креативний простір IZONE

Фестиваль пройде за підтримки Goethe-Institut в Україні.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх