Зона креативних мануфактур Izone

Зона креативних мануфактур Izone
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8
12:00 - 20:00
+38 (067) 622-87-94

facebook

Izone – креативне середовище, яке функціонує на національному і міжнародному рівні, засноване, як прибуткова приватна ініціатива.

Креативне співтовариство знаходиться в 4-поверховому будинку на березі Дніпра і складається з багатофункціональних робочих зон індустріального стилю, серед яких галерея, багатофункціональний виставковий простір, локація для проведення конференцій і зустрічей, майданчик для перфомансів і концертів, творчі майстерні, студії, а також, магазин, бар/кафе та тераса.

Мета – залучити громаду до креативних процесів, створити креативне ком’юніті талановитих людей, які працюють на стику дисциплін, готових розвивати і втілювати свої ідеї.

Izone – це постійні освітні програми, майстер-класи, воркшопи, курси і лекції; виставки українських та іноземних сучасних художників; великі фестивальні проекти; міжнародні програми, спрямовані на підтримку молодих фахівців в креативному секторі

Izone — проект фонду «Ізоляція», заснований 2010 року в Донецьку (Україна) на території колишнього заводу з виробництва ізоляційних матеріаліви та переїхав до Києва у червні 2014 року після захоплення території озброєними представниками самопроголошеної «Донецької Народної Республіки»

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх