29 березня 2018 - 14 квітня 2018
Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує виставку у межах проекту Visions and Reflections: Our Shared Environment, який має на меті привернути увагу до потреби захисту довкілля.
Назва виставки має подвійне значення: з одного боку, це риторичне питання, яке натякає на те, що людство, вдосконалюючи способи самозахисту, давно перетнуло межу здорового глузду; з другого, назва передбачає пошук варіантів вирішення цієї ситуації, які можуть бути як позитивними, так і негативними.
У межах проекту також відбудеться семінар для вчителів, лялькові вистави та майстер-клас для українських митців.
РОЗКЛАД ПАРАЛЕЛЬНОЇ ПРОГРАМИ
20-23 березня – Київський університет імені Бориса Грінченка
Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості
Чотириденний семінар Шарі Вілсон (Project Central, США) та Хезер Ловенcтайн (театр ляльок StoneLion, США), під час якого вони розповідатимуть про те, яким чином можна використовувати мистецькі практики для навчання дітей екологічній грамотності. Участь у заході візьмуть науково-педагогічні працівники вишів, представники громадських та молодіжних організацій, митці, актори та співробітники київських театрів.
Контактна особа: Інна Канюка [email protected]
30 березня, 20:00 – IZONE, 1 поверх
Лялькова вистава Роздуми про підводний світ
Роздуми про те, що людство робить з планетою Земля. Під час лялькового шоу глядачі знайомитимуться з тваринами, які перебувають під загрозою зникнення. Незважаючи на грайливість, вистава розповідатиме про те, як сміття, яке ми викидаємо, забруднює водойми й призводить до загибелі інших живих істот. Лялькарка Хезер Ловенстайн розповість, яким чином ми можемо врятувати майбутнє.
Вхід вільний.
31 березня, 10:00-14:00 – IZONE, 4 поверх
Майстер-клас для митців Нові технології та спільні проекти для захисту навколишнього середовища
Чотиригодинний майстер-клас від провідної лялькарки театру StoneLion Хезер Ловенстайн та еколога Project Central Шарі Вілсон, які ділитимуться своїм досвідом про те, як працювати з ляльками та вигадувати історії. Учасники майстер-класу зможуть потрапити за лаштунки театру ляльок StoneLion, дізнатись, як проходять гастролі та як подорожують театри ляльок, як і чому створювалися ляльки та сценарії. Відвідувачі також зможуть познайомитися з іншими українськими митцями і освітянами та поділитися ідеями щодо того, як мистецтво може сприяти підвищенню екологічної грамотності суспільства.
До участі запрошуються актори, митці, екологи-освітяни, студенти гуманітарних факультетів. Знання англійської мови не обов’язкове, оскільки забезпечується переклад. Кількість місць обмежена, тому необхідно заповнити online-анкету.
ДЕТАЛІ ВИСТАВКИ
Кураторка: Катерина Філюк
Митці та мисткині: Віктор Ареф’єв, Михайло Барабаш, Олексій Березовський, Тетяна Боричок та ДжіпсіПетя, Ксенія Гнилицька, Григорій Гудаченко, Ірина Замуруєва, Борис Кашапов, Андрій Косковець, Ольга Кукуш, Павло Лисий, Аліна Літвіненко, Юлія Маклюк, Аліна Максименко, Марія Прошковська та Андрій Любов, Марія Рахімова, Євген Самборський, Богдан Томашевский, Аліна Хорольська, Оксана Чепелик, Віталій Шупляк, Альона Шибунова, Володимир Шипотильніков, Марина Шкарупа, Олександр McQuartz, Krolikowski Art.
Відкриття виставки:
Четвер 29 березня 2018, 19:00
Календар подій
до 09 серпня 2019
до 26 липня 2019
до 28 липня 2019
до 25 серпня 2019
15 липня 2019
до 11 серпня 2019
Коментарі