![Концерт Dakh Daughters на «Hedonism Sunset Live»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-dakh-daughters.jpg)
![Концерт Dakh Daughters на «Hedonism Sunset Live»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-dakh-daughters.jpg)
![Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/06/afisha-kyiv-pistman.jpg)
Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»
![Міжнародний проект non-objective art «Велике Коло»](https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/06/afisha-kyiv-m17-vystavka.jpg)
Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6)
Ви любите маскарони? Це не сир і не тістечко, а вид скульптурної прикраси у формі голови людини, тварини чи фантастичної істоти. Маскарони з’явились ще у ІІІ столітті до нашої ери і прикрашали так званий «замковий» камінь – тобто центральний камінь арки, який тримав і замикав усю конструкцію.
Друга хвиля популярності маскаронів припадає на часи розквіту готики – коли скульптурні химери виглядали з усіх боків споруди і відлякували злих духів. Архітектори ренесансу, барокко, модерну також любили прикрашати будівлі маскаронами. В Києві, певно, найвідоміший маскарон прикрашає Дім невтішної вдови на вулиці Лютеранській – обличчя сумної красуні, що безперестанку плаче.
Від часу появи першої скульптури і до сьогодні з’явились сотні різновидів маскаронів, і про найцікавіші кейси в історії скульптури у суботу розповість старша наукова співробітниця НХМУ Anastasia Ostanina.
Реєстрація припиняється 9.02 о 18:00
Календар подій
до 09 серпня 2019
до 26 липня 2019
до 28 липня 2019
Коментарі